logo
ua
headerIcon

Розмитнення посилок UPS

Громадянам
вартість розмитнення
ціна від 2000 UAH
Термін оформлення 1 день

( 1 ) United Parcel Service Corporation або UPS – одна з найбільших кур'єрських служб у світі та налічує понад 220 філій у різних країнах. У сферу її послуг входить перевезення посилок, документів та вантажів літаками та морем. ЮПС працює з приватними особами та організаціями, часто її використовують як кур'єрську службу при покупках в інтернеті, оскільки швидкість її доставки справді на висоті. Максимальний термін очікування посилки UPS в Україну з найвіддаленішої точки світу становить лише 5 днів.

img main

Як швидко отримати
посилку UPS

( 2 ) Для того, щоб отримати посилку, яка прибула в Україну кур'єрською службою ЮПС, потрібно спочатку зробити дві речі. По-перше, дізнатися, чи знаходиться ваша посилка чи, вантаж вже у країні. Це можна зробити за допомогою відстеження за трекінгом номера посилки на сайті компанії або ж вам прийде сповіщення з митного пункту або від UPS про її прибуття. По-друге, дізнайтеся, чи потрібно вам розмитнювати посилку. Якщо її ціна понад 150 євро, то ви маєте пройти митне оформлення.

Митне оформлення чи розмитнення – це процес оформлення посилок або вантажів, який передбачає заповнення та надання певного переліку документів, сплату податків і як результат – можливість легального ввезення того чи іншого товару до країни.

Зіткнувшись із міжнародними відправленнями, ви повинні знати, що в Україні діє обмеження та заборона на ввезення деяких товарів. Наприклад, не можна ввозити алкогольні напої, а замовлені вами брендові речі перевірятимуться на законність ввезення та порушення авторських прав.

Займатися митним оформленням ви можете самостійно або звернутися до брокера, оскільки розмитнення не належить до стандартного переліку послуг UPS.

Обравши перший варіант, ви повинні бути готові, що цей процес може бути справді довгим і складним. Тому, щоб заощадити ваш час та сили ми радимо вибрати хорошого митного брокера та чекати на посилку вдома.

Брокерська компанія «Semero» вже понад 10 років займається митним оформленням посилок та вантажів для фізичних осіб. Ми чудово знаємо всі труднощі та нюанси оформлення товарів та вантажів з різних країн та знаємо, як зробити це швидко, правильно та максимально заощадити ваш час.

«Semero» пропонує своїм клієнтам найпростішу та найшвидшу схему оформлення, збору документів та сплати податкового внеску за посилку в Україні. Усього кілька кліків у телефоні і ми вже готові подавати вашу митну декларацію. А це означає, що посилка вже на півдорозі до ваших дверей.

«Semero» – це прогресивні технології, заради вашого комфорту та швидкості отримання посилок!

Документи для митниці

Часті питання про розмитнення

Митне оформлення посилок UPS має такі особливості:

З 2022 року мито на посилки з-за кордону в Україну нараховується при перевищенні її загальної вартості у 150 євро, без урахування ціни доставки в Україну. Ціна доставки має бути прописана окремо у документах, але не включаться до загальної вартості товару.
 
Наприклад: якщо в супровідних документах (інвойсі) зазначено ціну виробу 140 €, а вартість доставки UPS – 200 €, у цьому випадку товар не перевищує допустиму суму 150 євро і митні платежі не сплачується.
 
У випадках, коли сума прописана разом з доставкою: 290 €, та окремого напису в інвойсі немає про оплату транспортування кур'єрською службою – сплачується мито 10%, а також ПДВ 20% за мінусом 150 €.

Приклад розрахунку митних платежів

Орієнтовна вартість товару 290 EUR

Базою для оподаткування буде: 290 - 150 = 140 євро
Мито: (290 – 150) * 10% = 14 євро
ПДВ: (140 + 14) * 20% = 30.8 євро
Мито + ПДВ: мито 14 євро + ПДВ 40.8 євро = 44.8 євро

Всього: 44.8 євро

*орієнтовна сума нарахувань — (1651,48 грн) залежить від курсу валют встановленого НБУ на дату оформлення відповідних документів.

Щоб уникнути помилок, необхідно враховувати ці особливості або користуватися послугами спеціаліста.

Митне декларування посилки UPS здійснюється у такій послідовності:

Заздалегідь необхідно зібрати наступний перелік документів:

  • документи з печаткою митниці – транспортна накладна, інвойс;
  • паспорт чи будь-який інший документ, що засвідчує особу;
  • ідентифікаційний номер – ІПН;
  • документи, що підтверджують вартість товару (банківська виписка оплати, або посилання на сайт тощо).

До початку оформлення документів на митниці одержувача повідомляють про надходження посилки на митний склад.
Потім відбувається саме митне оформлення посилки UPS, що включає заповнення декларації M16 і її подання на оформлення в митній службі.

Останній етап – оплата податків та отримання посилки на руки.
Весь процес може зайняти від кількох годин до кількох днів. Термін залежить від завантаженості працівників митниці, а також наскільки правильно заповнено декларацію на посилку.

Уникнути помилок під час декларування посилок та вантажів на митниці допоможе знання правил оформлення, увага до деталей або робота з досвідченим митним брокером, таким як компанія «Semero».

UPS відправлення не для комерції оподатковується різною сумою податків. Як говорилося вище, ціна товару до 150 євро не оподатковується митом, проте при перевищенні цієї суми доведеться заплатити:

  • від 150 євро стягується мито 10% та 20% ПДВ з урахуванням сплаченого митного тарифу.

За допомогою калькулятора мита в Україні можна швидко розрахувати вартість податку для товарів з ціною від 150 до 10 000 євро – ставка мита 10%, ПДВ 20% для фізичних осіб.
За вартості посилки понад 10 000 – оформляється ВМД, митні платежі нараховуються згідно з кодом товару з урахуванням доставки товару.

Щоб бути впевненим у своїх діях, проконсультуйтесь із брокером компанії SEMERO.UA.
Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста, скориставшись контактною інформацією.

Для швидкого розрахунку платежів, орієнтовно наводимо приклад:
Зі 190 € – це повна вартість посилки, 150 євро не оподатковується, а на решту 40 € нараховуються митні платежі за курсом НБУ на день оформлення.
 
Приклад розрахунку митних платежів
 
Базою для оподаткування буде: 190 - 150 = 40 євро
Мито: (190 -150) * 10% = 4 євро
ПДВ: (40 + 4) * 20% = 8.8 євро
Мито + ПДВ: мито 4 євро + ПДВ (ПДВ) 8.8 євро = 12.8 євро
 
Всього: 12.8 євро
 
*орієнтовна сума нарахувань – (479,93 грн) залежить від курсу валют встановленого НБУ на дату оформлення відповідних документів

04
Які документи необхідні для митного оформлення посилки UPS?

Щоб розпочати процедуру розмитнення, потрібно укласти договір з митним брокером або приїхати в офіс ЮПС і подати всі необхідні документи до митниці для оформлення. При собі необхідно мати паспорт або посвідчення, яке зможе його замінити (довідка переселенця або свідоцтво про постійне місце проживання), а також код платника податків (ІПН).

Для наступних дій знадобиться:

  • документ, що підтверджує покупку чи роздруківку із сайту;
  • товарно-транспортна накладна та інвойс на посилку – одержуєте на ресепшені перевізника ЮПС;
  • заповнена декларація М16 – форму надає перевізник.

Розрахунок митних платежів може зробити митний брокер чи інспектор – сплатити мито за посилку ЮПС можна через будь-яку платіжну систему, наприклад, Приват24 чи платіжний термінал, що у офісі UPS.
 
Адреса офісу UPS у Києві: Молодогвардійська 20А.
 
Реквізити митних платежів вам підкаже брокер компанії чи митний інспектор.
 
Порада від брокерів компанії «Semero»: Слідкуйте за посилками та вантажами UPS. Зробити це ви можете на сайті компанії UPS Україна. Не забувайте контролювати місцезнаходження посилки на кожному етапі доставки.
 
Дуже важливо: безкоштовний термін зберігання на складі ЮПС – 5 днів!
 
Брокерська компанія «Semero» виконає митне оформлення швидко та за найнижчими цінами серед конкурентів у Києві.

Калькулятор