logo
ua
headerIcon

Про компанію "SEMERO" Broker & Logistics

( 1 ) Надійність і оперативність доставки вантажів обов'язкові для будь-якого бізнесу. А головні переваги нашої компанії – це досвід роботи, увага до кожного клієнта, правильне оформлення всіх документів і швидка доставка. За наш більш ніж 10-річний досвід роботи ми навчилися швидко реагувати на зміни ринку та оптимально використовувати нові можливості. Для нашої команди головне це якість співпраці, а не кількість нових замовників, ми допоможемо вам перетворити доставку вантажу або посилок з-за кордону на налагоджений і чіткий механізм, а не на чергову проблему. Компанія «Semerо» пропонуємо зручні та гнучкі тарифи, що сприяють вигідній співпраці. Команда #SEMERO - все для ПЕРЕМОГИ!

semero

Чому митно брокерська компанія «Semerо»   Broker & Logistics

( 1 ) Наша компанія ТОВ «Експрес Поштовий Сервіс» торгова марка «SEMERO» – митний брокер, персонал компанії має понад 10 років досвіду роботи у сфері митного оформлення посилок і вантажів у міжнародних службах доставки DHL, UPS, TNT, FedEx, а також організації міжнародних доставок посилок і вантажів по світу для компаній або приватних осіб. Наша компанія  пропонує своїм клієнтам досвід з міжнародного перевезення та повний супровід на всіх етапах доставки в будь-яку точку світу. Заповнення супровідних документів, пересилання, митне оформлення та доставка до дверей – це те, чим займаються брокери в компанії «Semero».

 
 
 
 
 
 
 
  • Надійність та досвід співпраці з експрес доставкою .         
  • Рішення з міжнародної доставки посилок до Китаю, Європи, Канади та США.
  • Персональні  ціни. 
  • Правильне митне оформлення товарів.
  • Наша компанія пропонує весь спектр послуг з доставки посилок в Україну з США, Канади, Європи, Китаю.
  • Митне оформлення та міжнародна експрес доставка вантажів наш основний вид діяльності.
  • Ми гарантуємо якість і надійність співпраці.

Щороку з 2017 року компанія ТОВ ЕКСПРЕС ПОШТОВИЙ СЕРВІС,  ( ЄДРПОУ  39662180 ) розглядається в загальному фінансово- економічному рейтингу серед 9068 компаній із заявленим рівнозначним видом діяльності (КВЕД 52.29) та серед підприємств малого та середнього бізнесу регіону Київ.

За результатами експертного аналізу незмінно підтверджуються високі результати підприємства в загальнодержавному фінансово-економічному рейтингу. Ми входимо до числа найкращих підприємств галузі та внесені до реєстру «Надійних та інвестиційно привабливих підприємств України» і рекомендовані до співпраці.

(Відмітка про рекомендацію та результати опубліковані на аналітичному порталі за 2020 рік ukr-centr.com.ua   з правом вільного використання)

За фінансовими показниками #SEMERO отримала відзнаку компанія року 2022

Команда #SEMERO  активно підтримує Бізнес в Україні та робить все за для ПЕРЕМОГИ.

 
 

 

We send cargo together with "SEMERO"

We send cargo together with "SEMERO"

semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero
semero

ПОСЛУГИ ЛОГІСТИЧНОЇ КОМПАНІЇ "SEMERO" Broker & Logistics

Калькулятор