Доставка посилок з України до Люксембургу
Люксембург
( 1 ) Під час доставки посилок і вантажів з України до Люксембургу першорядне значення має повне розуміння митних і правових норм. Дотримання необхідних вимог забезпечує безперебійність процесу і запобігає можливим затримкам на митниці або проблемам з оформленням вантажу. Іноді невідповідність вмісту посилки або неповний комплект супровідних документів можуть призвести до сумних наслідків - повернення посилки відправнику, конфіскації або штрафів. Щоб уникнути подібних неприємностей і гарантувати, що посилка дійде до адресата цілою і неушкодженою та у встановлені терміни, ви можете сміливо звертатися до послуг надійного митного брокера «Semero».
Доставка ОНЛАЙН
Доставка посилок і вантажів з України до Люксембургу
( 1 ) Компанія «Semero» – досвідчений партнер, що має великий досвід у сфері міжнародних перевезень і митного оформлення. Компетентні фахівці компанії допоможуть розібратися у всіх тонкощах цього процесу і забезпечать просту і швидку доставку ваших посилок і вантажів до Люксембургу. Незалежно від того, чи є ви власником бізнесу або приватною особою, компанія «Semero» зможе запропонувати вам найкращі умови і тарифи для доставки в Люксембург. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, відповідальність і більш ніж 10-річний досвід у сфері міжнародної доставки роблять нас надійним і стабільним партнером для вашого бізнесу або особистих відправок.
Міжнародна доставка посилок і вантажів з України
Для того щоб відправити посилку або вантаж з України, необхідно знати і дотримуватися певних правил.
Так, наприклад: переконайтеся, що предмети, які ви хочете відправити, не порушують законодавство Люксембургу або України; дані в супровідних документах відповідають дійсності, і ви маєте всі необхідні документи для безпечного відправлення.
Перед відправленням посилки або вантажу, ми рекомендуємо проконсультуватися з фахівцем.
Переваги роботи з логістичною компанією «Semero»:
- Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
- Персональні консультації ще до етапу відправки.
- Своєчасність і оперативність доставки від дверей до дверей.
- Опрацювання оптимальних рішення доставки товару.
- Цілий ряд додаткових послуг (розмитнення посилок, митний брокер тощо).
- Офіційне укладення договору про співпрацю.
- Понад 10 років досвіду роботи в міжнародній доставці посилок і вантажів.
- Найшвидша в Україні система взаємодії з клієнтом.
- Захист інтересів клієнта, у разі виникнення проблем на митниці в Україні або Люксембургу.
- Працюємо з юридичними особами, ФОП, ТОВ, ПП і фізичними особами.
Часто задавані питання
Основні правила під час відправлення посилок і вантажів з України:
- Не намагайтеся відправити заборонені або обмежені до відправлення товари.
- Вказуйте справжню вартість вмісту посилки та його кількість.
- Приділіть увагу правильності заповнення даних про одержувача.
- З'ясуйте, чи потрібні вам додаткові дозволи або висновки експертів під час відправлення тих чи інших предметів.
- Домовтеся з одержувачем про митне оформлення, якщо це необхідно.
- Після передачі посилки фахівцям нашої компанії або служби доставки, вам зобов'язані назвати трекінговий номер, за яким ви й одержувач зможете відстежувати посилку на всіх етапах доставки.
Відстежити посилку DHL, UPS, FedEx або TNT
Щойно ви оформили доставку посилки або вантажу з України до Люксембургу, вам необхідно дізнатися трекінг номер для відстеження посилки.
Перейшовши на сайт кур'єрської служби, яка доставляє вашу посилку, ви можете відстежити її точне місцезнаходження:
- DHL express https://express.dhl.ru/otslezhivanie/
- UPS https://ua.ups.com/track?loc=en_UA&requester=ST/
- FedEx https://www.fedex.com/ru-ua/tracking.html
- TNT https://www.tnt.com/express/uk_ua/site/shipping-tools/tracking.html
Якщо посилка не відстежується, зв'яжіться з офісом служби доставки та дізнайтеся причини:
- DHL express: (044) 490-26-00
- UPS: (044) 280-00-00
- FedEx та TNT: (044) 280-00-00
Документи, які необхідні для відправлення посилки з України до Люксембургу
Перелік документів індивідуальний і ґрунтується на специфіці товару, місці, де ви його замовили і вашого юридичного статусу.
- Паспортні дані.
- ІПН.
- Картка акредитації юридичної особи (ТОВ, ФОП, ПП тощо).
- Контракт, інвойс, технічний опис товару, пакувальний лист.
- Дозвіл на вивезення тих чи інших зразків товарів за необхідності.
Для відправлення міжнародної посилки фізичною особою в Україні потрібні такі документи:
- Паспорт, ІПН код або інші документи, що підтверджують особу одержувача. Для не громадянина України тільки паспорт.
- Чеки або роздруківки з сайту, де вказана вартість покупки.
- Товарно-транспортна накладна та інвойс на посилку – отримати її можна на ресепшені перевізника або в електронному вигляді на пошту.
- Оформлена експортна декларація для юридичних осіб.
- Компаніям при інвойсі до 150 євро митне оформлення за заявою.
- Фізичним особам до 10 000 євро оформлення за заявою, понад – митна декларація.
Дізнатися більш детальну інформацію про всі документи, які необхідні саме у вашому випадку, ви можете у менеджера компанії «Semero».
Щодо посилок, вартість яких становить 150 євро і менше, імпортне мито не застосовується. Однак слід мати на увазі, що із загальної вартості відправлення, включно з поштовими зборами, одержувач має сплатити ПДВ.
Посилки, загальна вартість яких перевищує 150 євро, обкладаються різними зборами. До них належать імпортне мито, ПДВ, що обчислюється з усієї вартості відправлення (включно з поштовими витратами та імпортним збором), а також, якщо це може бути застосовано, акцизи та інші податки.
Для забезпечення безперешкодного проходження митного оформлення одержувачам вкрай важливо знати ці правила і суми можливих зборів.
У певних випадках, особливо під час перевезення певних категорій товарів, може знадобитися надання сертифіката походження товару і довіреності на митного агента.
Крім податків і зборів, важливо пам'ятати, що існують заборони на ввезення певних категорій товарів до Люксембургу з міркувань безпеки та захисту економіки країни.
Якщо на адресу одного одержувача надіслано кілька посилок з ідентичним товаром протягом 72 годин, їх можуть розглядати як партію товару, і їхня вартість розраховуватиметься сукупно.
Важливо зазначити, що кожен випадок може мати індивідуальні особливості, тому рекомендується звернутися до професіоналів у сфері митного оформлення та міжнародного перевезення вантажу.
Стаття 235. Заборони та обмеження щодо переміщення (пересилання) окремих видів товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях
Забороняється переміщення (пересилання) в міжнародних поштових та експрес-відправленнях:
- товарів, заборонених цим Кодексом та іншими законодавчими актами України відповідно до ввезення на митну територію України або вивезення з цієї території;
- товарів, відправлених з порушенням митних правил;
- товарів, щодо яких відсутні відповідні дозвільні документи, у разі застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності;
- товарів, які за результатами проведення видів контролю, зазначених у частині першій статті 319 цього Кодексу, не можуть бути пропущені через митний кордон України;
- товарів (одяг, взуття тощо), що були у використанні та перебувають у брудному стані, які за своїми ознаками можуть становити небезпеку для працівників поштового зв’язку, без документів про проведену фумігацію;
- товарів, що підпадають під визначення 1-24 груп УКТ ЗЕД, які переміщуються (пересилаються) на адресу громадян, крім продуктів харчування загальною вагою не більше 10 кілограмів в упаковці виробника
Заборонено к перевезенню :
- Живі тварини (включаючи, але не обмежуючись, ссавців, рептилій, риб, безхребетних, амфібій, комах або птахів)
- Мисливські трофеї (тварин), частини тварин, такі як слонова кістка та акулячі плавники, рештки тварин або побічні продукти тваринного походження чи похідні продукти, не призначені для споживання людиною, заборонені до переміщення Конвенцією CITES або місцевим законодавством
- Людські останки або прах у будь-якій формі
- Дорогоцінні метали в зливках
- Готівка (поточний законний платіжний засіб як банкноти, банкноти, монети), дорожні чеки та активовані кредитні картки
- Дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння у вільній формі (в обробленому чи необробленому вигляді)
- Укомплектована вогнепальна зброя, боєприпаси, вибухові речовини, вибухові пристрої, включаючи інертні вибухові речовини або тестові зразки, пневматична зброя, копії або імітації вогнепальної зброї чи боєприпасів
- Незаконні товари, такі як заборонені наркотичні засоби, включаючи, але не обмежуючись, наркотичні стимулятори, депресанти або галюциногени. Канабіс або його похідні
Предмети, перевезення яких заборонено законом, положенням чи статутом будь-якого державного чи місцевого органу самоврядування країни, до якої або через яку може прямувати вантаж.