logo
ua
headerIcon

Авіадоставка посилок, вантажів

вага від 1 кг
Ціна від 2000 UAH
Термін доставки 5-10 днів

( 1 ) Відправляючи або замовляючи вантаж, найчастіше компанії цікавлять три аспекти: швидкість доставки, безпека вантажу та можливі форс-мажори. Всі ці фактори можуть суттєво вплинути на виробничі процеси підприємства, якість його роботи та репутацію. Брокерська компанія «Semero» пропонує своїм клієнтам кілька варіантів доставки вантажів та посилок в Україну: наземний, морський та авіаперевезення. Залежно від потреб та інтересів клієнта ми підбираємо маршрут, який більшою мірою підхід у тій чи іншій ситуації.

img main

Авіаперевезення вантажів та
посилок – швидкість та надійність

( 2 ) Транспортування вантажів засобами авіасполучення, на сьогодні, є найшвидшим та найбезпечнішим способом доставки. Великий вибір різних авіаліній та наявність аеропортів у кожній країні світу свідчить про те, що доставка вантажів, посилок та документів можлива з будь-якої точки світу та за зручною для вас ціною. А про швидкість доставки варто поговорити докладніше.

Терміни доставки авіаперевезень залежать від дальності маршруту польоту та терміновості замовлення. Очевидно, що літак із вантажем із Варшави прибуде до Києва швидше, ніж із Пекіна.

А якщо ви хочете заощадити, то відправка може відбуватися не в день замовлення, а протягом кількох днів. Також доставка в аеропорт обходиться дешевше, ніж до дверей замовника.

При відправленні вантажу літаком менша ймовірність затримок і будь-яких форс-мажорів, а також пошкодження вантажу.

Брокерська компанія «Semero» займається питаннями розмитнення та супроводу вантажу на всіх етапах доставки вже понад 10 років.

Звернувшись до нас, ви отримаєте повну інформацію про кращі варіанти авіадоставки, її терміни, вартість, а також нюанси митного оформлення.

Уклавши договір з компанією «Semero», ви можете бути спокійними, оскільки ми беремо на себе всі турботи про доставку вашого вантажу. Ви повинні лише надати всю необхідну інформацію.

Ми рекомендуємо використовувати авіаперевезення, якщо вага вашого відправлення перевищує 100 кг. Однак кожен випадок індивідуальний, і щоб підібрати найкращий спосіб доставки необхідно проконсультуватися з фахівцем.

Робота з кваліфікованим та відповідальним митним брокером забезпечить швидку та безпроблемну доставку будь-яких посилок та вантажів в Україну!

Документи

Часто задавані питання

Вартість доставки посилок та вантажів літаком вища, порівняно з доставкою наземним транспортом чи морем. І цей факт часто відлякує компанії, які хочуть заощадити.

На перших етапах роботи багато клієнтів просто не бачать всіх позитивних моментів для свого бізнесу, які пропонує авіадоставка.

Для кращого розуміння ситуації брокери компанії «Semerо» підготували перелік переваг цього виду доставки.

Плюси використання авіадоставки:

 • Висока швидкість доставки.
 • Низька страхова вартість.
 • Максимальна безпека вантажу.
 • Мінімальні шанси будь-яких затримок чи форс-мажорів.
 • Транспортування великогабаритних, цінних та крихких речей.
 • Доступність відправлення та отримання товарів з будь-якої точки світу.

Безумовно, авіаперевезення не є панацеєю і існує низка факторів, при яких доставка морем або наземним транспортом вигідніша. Але перед остаточним вибором способу доставки потрібно зважити все за і проти та проконсультуватися з експертом.

Займатися питаннями замовлення, відправки, митного оформлення та оплати вантажу ви можете самостійно або доручивши це турботам професійного митного брокера.

Для того, щоб доручити всі питання митному брокеру, необхідно укласти з ним контракт і передати певний обсяг даних.

Інформація, яка необхідна брокеру для оформлення відправки вантажу літаком:

 • Вид та вартість товару.
 • Вага та габарити відправлення.
 • Країна, аеропорт та адреса одержувача та відправника.
 • Відправлення на юридичну чи фізичну особу.

Крім цього, в деяких випадках може знадобитися: інвойс, пакувальний лист, дані про страхування, паспорт безпеки (у тих випадках, коли перевозяться небезпечні вантажі, які загрожують здоров'ю та безпеці людини).

Авіаперевезення, безсумнівно, мають низку переваг, порівняно з наземним чи морським способом доставки.

Однак використання такого дорогого виду відправлень має бути виправдане і мати доцільність у вашому випадку. Оскільки у багатьох ситуаціях перевезення вантажу кораблем чи машиною нічим не поступаються літаку.

Брокерська компанія «Semoro» рекомендує своїм клієнтам вдаватися до послуг авіадоставки у трьох випадках:

 • Вага вантажу перевищує 100 кг.
 • Вам потрібна термінова доставка з віддаленого місця.
 • Ви перевозите швидкопсувні або крихкі товари.

Види товарів та вантажів, при відправленні яких найчастіше використовують літак:

 • Електроніка.
 • Промислове обладнання.
 • Фармацевтичні препарати, медичні товари.
 • Сезонні продукти/товари.
 • Квіти.
 • Живі вантажі.

Якщо ваш вантаж не входить до цього переліку, його вага менш як 100 кг і він не вважається великогабаритним, то рекомендуємо звернутися до кур'єрських служб, таких як: UPS, FedEx, TNT, DHL.

Міжнародні кур'єрські служби виконують відправлення у мінімальні терміни та мають дуже прийнятні цінові тарифи. Крім цього, ви також можете замовити доставку до дверей, що ще більше полегшить отримання вантажу.

04
Вартість авіадоставки, куди прибуває вантаж

Вартість авіаперевезень в Україну
 
Немає єдиного тарифу розцінок на перевезення вантажів та посилок літаком в Україні.

Вартість авіаперевезення залежить від кількох факторів:

 • Вага та специфіка вашого вантажу.
 • Терміновість відправлення.
 • Вибрані авіалінії.
 • Дальність маршруту відправлення.

Зважайте на те, що до вартості доставки додаються супутні витрати, включаючи послуги митного брокера.

Куди прибуває вантаж

Якщо ви замовили доставку в аеропорт в Україні, то в 70% випадків вантаж прибуває в аеропорту «Бориспіль». Бо він є одним з найбільших у країні та співпрацює з найбільшою кількістю авіаліній по всьому світу.

Таким чином, саме в аеропорту Бориспіль ваш вантаж проходитиме митний контроль і ви, або ваш представник повинні там бути присутніми з усіма необхідними документами.

Навіщо потрібний митний брокер при авіаперевезеннях?

Завдання митного брокера забезпечити швидке та професійне оформлення вашого вантажу на митниці.

Від його професіоналізму залежить, як швидко пройде реєстрація відправлення і вантаж буде доставлений вам.

Компанія «Semoro» надає своїм клієнтам послугу повного супроводу вантажу під час авіаперевезення та бере на себе всі етапи доставки.

Калькулятор