logo
ua
headerIcon

Акредитація юридичних осіб для ЗЕД

вартість послуги
Цiна 4000 UAH
Термін оформлення 1 день

( 1 ) Акредитація підприємства на митниці – процес реєстрації фізичних та юридичних осіб підприємців на митниці. За виконанням усіх робіт суб'єкту видається обліковий номер особи Зовнішньоекономічної діяльності, або ЗЕД. Цей процес можна проводити один раз. Реєстрація підприємства на митниці та отримання акредитації дає можливість підприємству чи фізичній особі здійснювати зовнішньоекономічні процеси. До них відносять: укладання контрактів, імпорт та експорт продукції.

img main

Акредитація - ОНЛАЙН

( 2 ) Перетин будь-яких товарів через кордон України суворо регламентується законодавчими та митними нормами. За їхнє недотримання чи порушення може загрожувати штраф, затримка чи конфіскація вантажу, а в гіршому випадку кримінальна відповідальність. Для того, щоб відправлення та отримання посилок і вантажів відбувалося швидко і в рамках закону необхідно знати та дотримуватись вимог митних органів або користуватися послугами кваліфікованих митних брокерів.

Для проходження акредитації на митниці необхідно зібрати пакет документів, залежно від того, чи є ви фізичною або юридичною особою.

Крім цього, необхідно буде заплатити вартість акредитації, яка нараховується виходячи від видів товару, їх кількості та числа операцій, що проводяться на місяць.

Брокерська компанія «Semero» вже понад 10 років займається оформленням та супроводом вантажів на митниці, а також акредитацією фізичних та юридичних осіб.

За час нашої роботи ми дізналися всі тонкощі та нюанси кожного митного процесу та можемо гарантувати, що працюючи з нами, ви зможете уникнути проблем з отриманням та відправкою вантажів, посилок та документів.

Якщо у вас виникли питання щодо акредитації компанії на митниці, зв'яжіться з менеджерами компанії «Semero» і ми постараємося відповісти на всі питання, що вас цікавлять.

Документи

Часто задавані питання

Реєстрація фізичної чи юридичної особи, як безпосереднього учасника Зовнішньоекономічної діяльності, відбувається у кілька етапів:

 • Вибір потрібного пункту митниці – морем, автомобілем чи залізничним транспортом.
 • Прибуття на потрібний тип митниці.
 • Заповнення заявки, щоб потрапити до Реєстру.
 • Подання необхідної документації до митниці.

Акредитація підприємства на митниці Києва може тривати кілька годин, якщо клієнт вдасться до послуг митного брокера. Якщо замовник бажає займатися документами самостійно, весь процес може зайняти кілька днів або тиждень.

Важливо: непоінформованість у деяких нюансах може уповільнити оформлення документів.

Крім того, краще оформити документи заздалегідь, оскільки все одно цей етап неминучий. Завчасна реєстрація підприємства на митниці дозволить уникнути простою товару на митниці. Адже, якщо компанія не пройшла акредитацію, а товар вже прибув, тоді можна зіткнутися не тільки з простоєм вантажу, але і з його псуванням (відносяться до товарів, що швидко псуються).

Компанія «Semero» вже понад 10 років займається вирішенням будь-яких питань, пов'язаних з митницею, і може максимально швидко виконати акредитацію будь-якого законного підприємства.

Ця послуга надається окремо або разом із підготовкою пакету документації для проведення імпортно-експортних операцій.

Замовник завжди хоче знайти оператора, який займатиметься перевезенням товару разом з оформленням документації. І, зокрема, надаючи послуги митного брокера. 

Для цього Вам потрібно звернутися до нашої компанії, і ми займемося всіма цими процесами, виконавши роботу якісно та швидко.

Згідно з чинним законодавством компанія, яка перевозить вантаж через кордон, повинна мати реєстрацію на митниці. Якщо підприємство фізично не займається переміщенням продукції за митний кордон, а займається ЗЕД, надаючи послуги на світовому ринку, тоді в акредитації немає потреби.

Документація, що необхідна для надання у митних органах:

 • заяву на ім'я начальника митної дільниці;
 • облікова карта із заповненими даними;
 • засвідчені юридичною особою копії статуту або його частини, де зазначається інформація про
 • право займатися ЗЕД в Україні;
 • довідкова інформація з ЄДРПОУ;
 • витяг з єдиного реєстру юридичних та підприємців.

Акредитація надважливий процес для будь-якої компанії, тому підходити до нього потрібно з усією відповідальністю та доручати виконання лише професіоналам.

Ціни на акредитацію підприємства в Україні

Вартість акредитації підприємства на митниці залежатиме від ряду факторів.

До них відносять: вид товару, кількість кодів та найменувань продукції. Також важлива кількість оформлень, які проводились за місяць.

Щоб розрахувати точну вартість акредитації вашого підприємства на митниці, зверніться до фахівців брокерської компанії «Semero».

Окрім вирішення питань акредитації наша компанія займається наданням послуг митного оформлення, консультацій та супроводу доставки вантажів та посилок будь-якої складності з України та в країну.

Митний брокер «Semero» – гарантія успішної співпраці на довгі роки!

Для того, щоб зайнятися реєстрацією підприємства на митниці, необхідний певний перелік документів, які потрібно подавати митним органам.

Для юридичних осіб

Юридичні особи, а також представництва іноземних суб'єктів господарської діяльності мають надати такі документи:

 • назва, код ЄДРПОУ, адреса реєстрації;
 • ПІБ, паспортна інформація, податкові номери, а також контакти керівників та працівників, які
 • мають відношення до митної акредитації.

Для фізичних осіб

Фізичні особи підприємці надають наступний пакет документів:

 • паспортні дані;
 • податкові номери;
 • ПІБ.
04
Чому варто довірити оформлення акредитації компанії «Semero»?

У 2020 році компанія «Semero», ТОВ, (ЄДРПОУ 39662180) Україна, м. Київ була розглянута серед 9068 компаній із заявленим рівнозначним видом діяльності (КВЕД 52.29) та серед підприємств малого та середнього бізнесу регіону Київ.

За результатами експертного аналізу, компанія входить до числа найкращих підприємств галузі та внесена до реєстру «Надійних та інвестиційно привабливих підприємств України» та рекомендована до співпраці.

Результат фінансового аналізу компаній за 2020 рік.

Офіс компанії «Semero» - митний брокер знаходиться в Києві.

Ми надаємо всебічну допомогу при оформленні реєстрації підприємства на митниці, надаючи своїм клієнтам:

 • вузькопрофільні консультації. Брокер розповість про всі нюанси оформлення, відповість на всі питання, що виникають, а також вкаже перелік необхідної документації;
 • стеження за змінами у законодавстві. Дуже часто закони та правила оформлення змінюються, ускладнюючи процес акредитації. Тому професійний брокер, який постійно відстежує всі зміни, зможе швидко та якісно виконати роботу;
 • швидкість проходження всіх етапів. Митний брокер – професіонал своєї справи, він швидко та просто виконає всю роботу, маючи всі необхідні переваги для прискорення цього процесу.

Звертайтеся і наш митний брокер гарантовано надасть швидку та якісну допомогу в оформленні акредитації вашого підприємства.

Калькулятор