logo
ua
headerIcon

Митне оформлення посилок дорожче 150 євро

вартість розмитнення
Цiна від 2000 UAH
Термін оформлення 1 день

( 1 ) Замовлення товарів юридичними особами з-за кордону стає в Україні дедалі популярнішим. Швидкість доставки, величезний асортимент та часто доступніші ціни роблять покупки за кордоном надзвичайно привабливими для бізнесу. Сьогодні доставка посилок, документів та вантажів в Україну з більшості країн світу займає не більше 5 днів, а у разі замовлення експрес доставки цей термін може скоротитися до доби. Щоб отримати ваше замовлення в максимально стислий термін, варто приділити особливу увагу питанням розмитнення та ретельності оформлення супровідних документів. Для прорахунку митних платежів використовуй митний калькулятор на сайті .

img main

Розмитнення посилок
понад 150 євро

( 2 ) Після прибуття посилки чи вантажу до України він потрапляє на митний пункт контролю, де відбувається обов'язковий огляд. Мета цієї перевірки полягає у запобіганні потраплянню в країну контрабанди та заборонених товарів чи речовин, крім цього, митні органи фіксують та відправляють на митне оформлення посилки, вартість яких перевищує 150 євро.

Згідно з українським законодавством, розмитненню підлягають посилки та вантажі:

  • Вартість яких, включно з доставкою, перевищує 150 євро (для юридичних осіб).
  • Вартість яких понад 10 000 євро – заповнюється вантажна декларація та сума податкового збору залежить від коду товару.

Сума сплати податку за посилку, що перевищує 150 євро, розраховується з різниці вартості посилки за вирахуванням безмитного ліміту (150 євро). На цю різницю нараховують 10% мита та 20% ПДВ (НДС).

Для отримання посилки необхідно мати: документи, що підтверджують особу одержувача, заповнити митні документи та сплатити мито.

Після зарахування оплати на рахунок казначейства ви зможете забрати свій вантаж.

Брокерська компанія «Semero» займається професійним митним оформленням посилок та вантажів будь-якої складності для юросіб. З нами ви можете бути впевнені, що розмитнення займе лічені години.

Документи

Часті питання про розмитнення

Найчастіші помилки у супровідних документах до посилки умовно можна розділити на два види:

  • Помилка опису вмісту посилки або його кількості.
  • Неточності даних одержувача.

Будь-які помилки чи неточності у супровідних документах можуть стати причиною затримки посилки чи вантажу на митниці, чи відмови митних органів видавати його одержувачу.

Найменші помилки в документах, які надаються митниці, повинні бути виправлені в найкоротші терміни.

Для того, щоб відредагувати супровідні документи, вам потрібно звернутися до продавця та попросити його надіслати коректні дані до служби доставки.

Після виправлення в документах кур'єрської служби, ви повинні подати правильні папери на митницю та переконатися, що вони прийняті до обробки.

Майте на увазі, що посилка може зберігатися на митниці безкоштовно лише 30 днів. Після закінчення цього терміну ваше замовлення може бути відправлене продавцю за ваш рахунок або нараховано пеню за зберігання.

Для того, щоб отримати посилку, вартість якої перевищує 150 євро, ви зобов'язані пройти митне оформлення, яке так само включає оплату митних зборів (10% мито і 20% ПДВ).

Розмитнення в Україні має чіткий регламент та перелік необхідних документів. Можна виділити мінімальний пакет документів, який є обов'язковим для всіх та додаткові відомості, які можуть знадобитися митним органам в індивідуальному порядку.

Обов'язковий пакет документів для розмитнення посилок та вантажів в Україні:

  • документ, що підтверджує покупку чи роздруківку із сайту;
  • товарно-транспортна накладна та інвойс на посилку – отримати можна на ресепшені перевізника;
  • заповнена декларація М16 – зразок незаповненої форми М16 надає перевізник.

Якщо ви перевозите картини, антикваріат, твори мистецтва, речі, на які можуть бути пред'явлені авторські права та низка інших товарів, вам знадобляться додаткові документи для проходження митного оформлення.

Трекінг відправлення одна з можливостей переконатися, що ви не потрапили на шахрая, і посилка була відправлена, а також ви можете у реальному часі відстежувати переміщення вашої посилки.

Такий моніторинг допомагає розрахувати приблизний час доставки та знайти посилку за її затримки або якщо її загубили.

Після відправки посилки кур'єрська служба або відправник повинні надати вам трекінг номер, за яким ви зможете відстежувати вантаж.

Такі популярні кур'єрські служби доставки, як UPS, TNT, DHL, FedEx, реалізували цей функціонал прямо у себе на сайті:

  • Відстежити посилку UPS https://ua.ups.com/track?loc=en_UA&requester=ST/
  • Відстежити посилку TNT https://www.tnt.com/express/ru_ua/site/shipping-tools/tracking.html
  • Відстежити посилку DHL https://www.dhl.com/ua-ru/home/tracking.html
  • Відстежити посилку FedEx https://www.fedex.com/ru-ua/tracking.html
04
Затримання посилки на митниці. Що робити?

Причин для затримання посилки на митниці може бути кілька, наприклад:

  • Вартість посилки, включаючи доставку для юридичних осіб, перевищує 150 євро, і ви зобов'язані пройти розмитнення.
  • У супровідних документах до посилки помилки або відсутня інформація.
  • Ваш вантаж порушує законодавство України.

В останньому випадку вам загрожує не лише конфіскація вантажу, а й можлива кримінальна чи адміністративна відповідальність.

Насамперед вам необхідно з'ясувати, у чому причина затримання вантажу. Митні органи зобов'язані вам її повідомити на ваш запит, як одержувача і замовника.

Якщо причина в необхідності розмитнення, ви можете звернутися до митного брокера, який оформить ваш вантаж у максимально стислі терміни.

При помилках у документах вам необхідно зв'язатися з відправником і попросити його виправити дані. Коректні дані мають надійти до кур'єрської служби та митниці.

Замовлення товарів з-за кордону завжди пов'язане з певними ризиками і щоб їх мінімізувати необхідно стежити за кожним етапом доставки самостійно або доручити це фахівцям компанії «Semero».

Калькулятор