Онлайн оформлення посилок DHL UPS TNT FedEx

Авіа перевезення посилок з України в Грецію
22 Ноя

Греція – культурна колиска усієї європейської цивілізації та основний туристичний центр для багатьох народів світу, в тому разі й для українців. Тісні культурні взаємозв’язки Греції й України мають дуже міцні та глибокі коріння, які визначають свій вплив і у сьогоденні.

  Якщо у Вас є потреба відправити посилку із України в Грецію друзям, діловим партнерам, клієнтам вашого бізнесу або просто зробити приємний подарунок близькій людині – компанія SEMERO Express Logistics завжди до Ваших послуг. Ми пропонуємо саме швидке рішення авіа перевезень за 1-2 дні до дверей отримувача надійно та безпечно із переліком необхідних офіційних документів та послуг.

Компанія SEMERO Express Logistics пропонує експрес доставку різних, дозволених законодавством вантажів, товарів побутового вжитку, документів, картин, подарунків, особистих речей, інших замовлень у максимально короткі терміни з номером накладної для онлайн відстеження геолокації Вашої посилки.

Експрес доставка Вашої посилки в Грецію здійснюється у головні міста цієї острівної країни: Афіни, Салоніки, Пірей, Патри, Іракліон, Перістері, Лариса, Каллітея, Нікея, Каламарія, тощо.

 Що треба знати при оформленні експрес доставки:

 • Потрібно знати митні обмеження країни-одержувача
 • Правильно заповнити документи (інвойс) для посилки
 • Потрібно виміряти розміри та вагу посилки щодо точного розрахунку вартості експрес доставки

Обираючи експрес доставку посилок компанією SEMERO Express Logistics Ви гарантовано отримуєте:

 1. Експрес доставку в Грецію за вигідними тарифами та повною  клієнтською підтримкою й знижкою
 2. Максимально швидкі терміни доставки 1-2 дні до дверей отримувача
 3. Ми підготуєм, допоможем у правильному оформленні експортних документів
 4. Співпрацюємо з юридичними, фізичними особами, ФОП, приватними компаніями та підприємцями онлайн бізнесу, продуктів e-commers

За умови постійної співпраці по експрес доставці вантажів й митному оформленні документів ми пропонуємо додаткові знижки.

Компанія SEMERO Express Logistics має статус митного брокера з великим досвідом роботи із міжнародними експрес відправленнями з України по усім міжнародним напрямкам. Кваліфіковані спеціалісти компанії детально перевіряють інформацію щодо Вашої посилки й пропонують оптимальне рішення для відправки.


  Обратная связь

  Вызов

  Маршрут