Онлайн оформлення посилок DHL UPS TNT FedEx

Міжнародна експрес доставка посилок з України в Данію
22 Ноя

Данія – одна з самих заможних й соціально захищених країн у світі, а її громадяни згідно докладу ООН – найщасливіші люди на планеті. До речі, у Данії існує велика українська діаспора з тісними зв’язками із Батьківщиною, а погруддя великого кобзаря – Тараса Шевченко встановлено у центральному мальовничому парку в Копенгагені.

  Якщо Вам необхідно відправити посилку із України в Данію членам Вашої родини, близьким друзям, колегам, діловим партнерам, клієнтам чи зробити приємний подарунок коханій людині – компанія SEMERO Express Logistics завжди готова допомогти. Ми працюємо із самим швидким рішенням доставки –  авіа перевезення за 1-2 дні до дверей отримувача надійно та безпечно з усіма необхідними офіційними документами та логістичними послугами.

Компанія SEMERO Express Logistics пропонує Вам експрес доставку всіх видів вантажів, дозволених законодавством, у максимально короткі терміни з номером накладної для онлайн відстеження геолокації Вашої посилки.

Експрес авіа перевезення може вміщати товари побутового вжитку, посуд, одяг, подарунки, сувеніри, картини, офіційні документи й ділові угоди, особисті речі та інше.

Експрес доставка Вашої посилки в Данію здійснюється у головні міста цієї країни: Копенгаген, Орхус, Оденсе, Ольборг, Фредеріксберг, Гентофте, Есб’єрг, Ренне, Скаген, та інші.

 Що треба врахувати при оформленні експрес доставки:

 • Потрібно знати митні обмеження країни-одержувача
 • Правильно заповнити документи (інвойс) для посилки
 • Потрібно вказати розміри та вагу посилки для точного розрахунку вартості експрес доставки

Обираючи експрес доставку посилок компанією SEMERO Express Logistics Ви гарантовано отримуєте:

 • Експрес доставку в Данію за фіксованими й вигідними тарифами та повною  клієнтською підтримкою, а також знижкою
 • Найшвидші терміни авіа доставки 1-2 дні до дверей отримувача
 • Кваліфікована допомога у правильному оформленні експортних документів та консультації
 • Компанія співпрацює із юридичними, фізичними особами, ФОП, приватними компаніями та підприємцями онлайн бізнесу, продуктів e-commers

За умови постійної співпраці по експрес доставці вантажів й допомоги у митному оформленні документів, ми пропонуємо вигідні пропозиції та додаткові знижки.

Компанія SEMERO Express Logistics має повноваження та статус митного брокера із великим досвідом роботи експрес доставок з України по усім міжнародним напрямкам в самі різні країни планети. Кваліфіковані та досвідчені спеціалісти нашої компанії уважно перевіряють інформацію щодо Вашої посилки й пропонують найкраще рішення для авіа відправки.

Semero


  Обратная связь

  Вызов

  Маршрут