Мы работаем : Понедельник-Пятница с 9:00 до 18:00

Доставка посилок до США, Нью-Йорка
19 Май

Міжнародна експрес доставка до США , Нью-Йорку ,Лос-Анджелес, Каліфорнія ,Алабама , Мічиган , Вашингтон, Лас-Вегас з України відправлення кожен день крім неділі. Строки доставки 1-3 дні до дверей отримувача.

Що необхідно знати для відправлення посилок ( речей, подарунків, картин, товарів , продуктів харчування ) з України до США . Безмитне ввезення посилок на територію США загальною вартістю до 800,00 usd. В Україні для віправки посилки в США необхідно підготувати інвойс та документи ,що підтверджують вартість товару , у разі відсутності ссілки на аналогічний товар на сайтах, до 10,000 євро усне декларування без митної декларації.

У разі відправлення посилки (товару ,речей , подарунків ) з України до США від юридичної особи ТОВ ,ФОП, ПП необхідно мати карточку акредитиції нп митниці , контракт ,за відсутності лист ,що підтвержує безоплатну доставку товару. Якщо загальна вартість не перевищує 150,00 євро подається заява установленого зразку та документи про поодження товару, якщо вартість перевищує 150,00 євро подається вантажна митна декларація.